niečo o nás:

„Na začiatku bol veľký sen. Sen podnikať s niečím, čo nám motoristom tak chýba. Fungujúce služby v oblasti servisu cestných motorových vozidiel, kde má zákazník dohľad a istotu v celom rozsahu opravy svojho vozidla. Vrátiť dôveru motoristom a ponúknuť plnohodnotnú službu. Prinášať vám viac možností, istoty, technických riešení a poznanie, že sa to dá aj inak. Hlavne odbornejšie, lacnejšie, čistejšie a prehľadnejšie. A vďaka tomu spolu posúvať hranice ešte vyššie aj v týchto službách. Týmto splneným snom je amstek".

Ladislav Gombos, konateľ .amstek s.r.o.

Autoservis amstek s.r.o. bol založený v roku 2013, ale na trhu sme už od roku 1995. Začínali sme ako autorizovaný servis a predaj vozidiel jednej svetovej značky. Po rokoch úspešného pôsobenia na trhu a zmene importérskych pravidiel sme sa rozhodli vybrať na samostatnú cestu v oblasti opráv cestných motorových vozidiel. Vďaka našej veľkej skúsenosti a odbornosti Vám aj vďaka tomu dnes vieme prinášať nadštandardné kvalitné služby za zlomok cien. Sme čisto slovenská spoločnosť s vlastným 100% kapitálom. Ruky nám nezväzujú žiadne zmluvy, odbery, pôžičky, leasingy a toto nám otvára neobmedzené možnosti v našich službách pre vás. Sme skúsený a odborný pracovný kolektív, ktorý pri svojich prácach využíva najnovšiu - najmodernejšiu technológiu. Toto všetko sme vám premietli do jedného čísla a výsledkom je, že len u nás máte až 3 roky záruky na všetky práce!

K našim kladným vlastnostiam patrí aj veľký dôraz na čistotu prostredia a ekologické narábanie - skladovanie nebezpečného odpadu, ktorý produkujeme pri našej činnosti. Sme ochotní každý rok vynaložiť nemalé úsilie a finančné zdroje, aby sme čo najlepšie ochránili životné prostredie. Navštívte nás a presvedčte sa sami, aký môže byť čistý aj jeden autoservis.

Názov amstek vznikol kombináciou najtypickejších slov v danom odbore. A to spojením iniciál auto, moto a servis. Zvyšná časť názvu v logu pracuje so skratkami termínov - stanica technickej a emisnej kontroly. Spolu vytvorili finálny názov spoločnosti amstek

 

.

.

.

amstek              .

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie